Apartamento campestre con terraza, San Lucas, Poblado APTO 113

Apartmán

Medellín, Kolumbie##19sur-60 Carrera 22, 050022

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 815 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 35 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 815 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Apartamento campestre con terraza, San Lucas, Poblado APTO 113 je ubytování v destinaci Medellín. Museo y Jardines El Castillo je 1,5 km daleko.

Ubytování „Apartmán s 1 ložnicí“ má 35 m² a přijme nejvýše 2 osoby. Balkon nebo terasa, TV a pračka budou k dispozici v tomto apartmánu. V tomto apartmánu dostanete otevřený sprchový kout. Kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí nebo kávovarem patří také k ubytování. Pohovka, ventilátor a posezení jsou v ubytování. Budete mít šatní skříň, psací stůl a venkovní nábytek. Výhled v tomto apartmánu směřuje na hory a do zahrady. Ručníky a ložní prádlo jsou připraveny v tomto apartmánu.

La Paulita je 1,6 km daleko a Park El Poblado leží 6 km odtud. Letiště Olaya Herrera je 7 km daleko. V prostorách ubytování naleznete terasu a zahradu. Za Wi-Fi ani parkování na místě se neplatí. Přímo v budově je bezplatné Wi-Fi. Pro auta je bezplatné vlastní parkoviště.

Vzdálenosti k vybraným místům

Medellín Museum of Modern Art5,1 km vzdušnou čarou
Park El Poblado6 km
Park Lleras6,1 km
Plaza de Toros La Macarena12 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Apartamento campestre con terraza, San Lucas, Poblado APTO 113 - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Terasa
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyk
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 114244

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Olaya Herrera Airport“ od ubytování „Apartamento campestre con terraza, San Lucas, Poblado APTO 113“?

Olaya Herrera Airport se nachází 5,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Apartamento campestre con terraza, San Lucas, Poblado APTO 113“ vlek nebo lanovka?

Línea H se nachází 7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu Apartamento campestre con terraza, San Lucas, Poblado APTO 113 nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Apartamento campestre con terraza, San Lucas, Poblado APTO 113. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Apartamento campestre con terraza, San Lucas, Poblado APTO 113 - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 815 Kč
Typická cena
~1 870 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 292

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 815 Kč
Typická cena
~2 258 Kč

Toto ubytování je o 25 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně se zahradou a s parkováním zdarma: 41

Za podobnou cenu

~2 392 Kč – ~3 237 Kč

  • Porovnaná ubytování 53
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 0
  • S bazénem 14
  • Se snídaní 10

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Mirador de La Estrella Medellín

9,6/10 ~3 121 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.