Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles

39b80 Circular 75, 050031 Medellín, Kolumbie

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 32 m²
  • Ložnice: 1

Ve městě Medellín najdete apartmán Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles. Basílica Metropolitana de Medellín leží 3,6 km od apartmánu. Vzdálenost k Cerro Nutibara je 2,2 km.

Hosté mohou v ubytování využít kuchyň a pračku. Během pobytu je k dispozici Wi-Fi. Pro hosty je dostupná transferová služba. Ubytování má jednu ložnici. Jeho plocha dosahuje 32 m². Pobývat zde mohou nejvýše dvě osoby. Ke spaní slouží velká manželská postel (velikosti King).

Vzdálenosti k vybraným místům

Letiště Olaya Herrera3 km
Plaza de Toros La Macarena3 km
Park El Poblado6,9 km
Park Lleras7,5 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Studio Standard

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

2 osoby32 m²vlastní koupelna

Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Trezor
  • Turistické informace

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 18 let.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 183249

Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles na mapě: Medellín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 18:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je v ubytování „Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles?

Ubytování se nachází ve městě Medellín.

Jak daleko je Cisneros od ubytování „Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles“?

Cisneros se nachází 2,3 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles“ nejbližší letiště?

Aeropuerto Olaya Herrera se nachází 3,2 km od ubytování.

Recenze ubytování Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles

Průměrné hodnocení z 28 recenzí na Booking.com je 9,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hermoso apartaestudio en el corazón de laureles zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na medellindeals.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10