Hostel Boutique Nido de Loros

Penzion

Medellín, Kolumbie37d17 Carrera 81 401, 050031

  • Až pro 3 hosty
  • Až 20 m²
  • Ložnice: 1

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~1 034 Kč

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Hostel Boutique Nido de Loros?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

„Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou“ nabízí 11 m² až pro 1 osobu. „Třílůžkový pokoj Basic“ má 14 m² a pojme až 3 osoby. Hostel Boutique Nido de Loros se nachází v obci Medellín.

Ve všech pokojích si hosté mohou vařit díky kuchyni nebo kuchyňskému koutu. V každém lze využít pračku a sušičku. Ve všech pokojích můžete využívat balkon nebo terasu. Vybavení kuchyně: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar.

Laureles Park je 900 m od ubytování.

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Laureles Park900 m
Plaza de Toros La Macarena4,2 km
Park El Poblado7,7 km
Medellín Museum of Modern Art4,1 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Plánujete si připravovat jídlo? V ubytování „Třílůžkový pokoj s koupelnou“ je kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • Pokud si chcete během pobytu vyprat, „Třílůžkový pokoj s koupelnou“ má vlastní pračku.Zobrazit podrobnosti
  • V ubytování Hostel Boutique Nido de Loros můžete během pobytu používat Wi-Fi zdarma.Zobrazit podrobnosti

Nabídka pokojů

Praktické otázky před výběrem ubytování

Cenu, dostupnost a podmínky pobytu ověřte v nabídce vybraného ubytování.

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Pračka v pokoji nebo apartmánu
  • Sušička
  • Balkon nebo terasa
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace

Třílůžkový pokoj s koupelnou · 20 m²

Třílůžkový pokoj s koupelnou · 18 m²

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou · 15 m²

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou · 13 m²

Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou · 15 m²

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou · 16 m²

Třílůžkový pokoj s koupelnou · 16 m²

Třílůžkový pokoj s koupelnou · 13 m²

Třílůžkový pokoj s koupelnou · 17 m²

Třílůžkový pokoj s koupelnou · 14 m²

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou · 13 m²

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou · 13 m²

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí · 11 m²

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí · 13 m²

Třílůžkový pokoj Basic · 15 m²

Třílůžkový pokoj Basic · 15 m²

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 10 m²

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 10 m²

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 10 m²

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 10 m²

Levný jednolůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj Basic · 14 m²

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 12 m²

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Informace ubytování — původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 114892

Hostel Boutique Nido de Loros - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Služba praní
  • Zvukotěsné pokoje
  • Turistické informace

Hostel Boutique Nido de Loros na mapě: Medellín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Platí minimální věk hostů?

Minimální věk hostů je 18 let.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Hostel Boutique Nido de Loros?

Přihlášení: od 15:00 do 23:30. Odhlášení: od 11:00 do 12:00.

Čím se liší ubytování v Hostel Boutique Nido de Loros?

Jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou: až 1 osobu; 11 m²; počet ložnic: 1; Samostatná postel. Třílůžkový pokoj s koupelnou: až 3 osoby; 20 m²; počet ložnic: 1; Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King). Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování Hostel Boutique Nido de Loros vařit nebo vyprat?

Ve všech pokojích je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar.

Je Wi-Fi v Hostel Boutique Nido de Loros zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Hostel Boutique Nido de Loros?

Třílůžkový pokoj s koupelnou: klimatizace, lednice, psací stůl, fén.

Mohou se zde ubytovat děti?

Pobyt dětí není povolen.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Jak daleko je Juan XXIII od ubytování „Hostel Boutique Nido de Loros“?

Juan XXIII se nachází 2,4 km od ubytování.

Jak daleko je letiště „Olaya Herrera Airport“ od ubytování „Hostel Boutique Nido de Loros“?

Olaya Herrera Airport se nachází 3,4 km od ubytování.

Hostel Boutique Nido de Loros: jak si stojí cena ve srovnání s hotely v destinaci Medellín?

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s hotely ve stejném městě. Typická cena: polovina hotelů je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: hotely 3★

Typická cena: ~1 256 Kč · toto ubytování: ~1 034 Kč

Levnější než 7 z 10 hotelů 3★ v tomto městě.

Porovnané hotely 3★: 244

Stejný standard a vybavení

Hotely 3★ s rodinnými pokoji a pro hosty s domácími mazlíčky: 78

Typická cena: ~1 376 Kč · toto ubytování: ~1 034 Kč

Toto ubytování je o 25 % levnější než typická cena této skupiny.

Za podobnou cenu: ~879 Kč – ~1 189 Kč

  • Porovnaná ubytování: 93
  • Lépe hodnocená než toto ubytování: 1
  • S bazénem: 4
  • Se snídaní: 12

Nejlépe hodnocené za tuto cenu: Acogedor apartamento cerca al centro de Medellin · 9,4 · ~1 157 Kč

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.

Recenze ubytování Hostel Boutique Nido de Loros

Průměrné hodnocení z 323 recenzí hostů je 9,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Dominique08 - 2025
10/10

Skvělý poměr ceny a toho, co za ni dostanete, děkujeme za pobyt! Zázemí bylo příjemné, na každém patře byla společná kuchyň a ve vyšších patrech i venkovní balkon s posezením. Lokalita byla dobrá a v blízkosti bylo spousta možností.

ℹ) Recenze Hostel Boutique Nido de Loros nevyjadřují stanovisko medellindeals.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10