Hotel Dix

Calle 10 # 41-21, 050001 Medellín, Kolumbia

  • Do 6 osób
  • Do 27 m²
  • Spa lub wellness
  • Sypialnie: 2

Hotel Dix leży 3,17 km od centrum. Średnia ocena gości to 8,5/10 (289 opinii). Obiekt oferuje m.in. sprzęt do grillowania, transfer lotniskowy oraz parking.

Hotel Dix to hotel w Medellín z 35 pokojami. Obiekt działa w dzielnicy El Poblado.

Pokoje i wyposażenie

W pokojach znajduje się klimatyzacja, minibar i telewizor z kanałami kablowymi. Dostępna jest też prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. W wybranych opcjach znalazły się wanna z hydromasażem i spa bath, a w apartamentach podano 2 lub 4 łóżka.

Udogodnienia obiektu

Na miejscu dostępne są bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie i bezpłatny parking. Działa całodobowa recepcja, a w obiekcie jest też punkt informacji turystycznej oraz obsługa pokoju. Do dyspozycji pozostają przechowalnia bagażu, codzienne sprzątanie, pralnia i transfer z lotniska.

Lokalizacja i dojazd

Najbliżej położona jest stacja Poblado, oddalona o 2,1 km. Lotnisko Olaya Herrera znajduje się 2,4 km od obiektu.

Atrakcje w okolicy

  • park Lleras - 200 m
  • park El Poblado - 300 m
  • Linear Park President - 550 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~447 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wyciszenie

3 osoby19 m²prywatna łazienka

Hotel Dix - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • transport z/na lotnisko
  • sprzątanie codzienne
  • recepcja czynna całą dobę
  • serwis pokojowy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • No. 36140, vencimiento el 31/03/2025
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hotel Dix”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 13:00.

Czy Hotel Dix oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Hotel Dix” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Hotel Dix oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hotel Dix”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy Hotel Dix ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu serwowane jest śniadanie.

Czy Hotel Dix ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Hotel Dix?

Obiekt znajduje się w miejscowości Medellín.

Hotel Dix na mapie: Medellín

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Hotel Dix

Średnia ocena z 289 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Hotel Dix. Dodaj swoją na medellindeals.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10