Hotel Jardin de Laureles Jeps

Calle 32ee 76-139, 050034 Medellín, Kolumbia

  • Do 5 osób
  • Do 37 m²
  • Sypialnie: 1

Hotel Jardin de Laureles Jeps leży 2,39 km od centrum. W opiniach gości obiekt uzyskuje 6,6/10 (1 434 opinie). Obiekt oferuje m.in. klimatyzację, transfer lotniskowy oraz pobyt ze zwierzętami.

Hotel Jardin de Laureles Jeps to 3-gwiazdkowy hotel w Medellín. Obiekt dysponuje 21 pokojami.

Pokoje i wyposażenie

W pokojach dostępna jest klimatyzacja i prywatna łazienka z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wnętrza mają telewizor z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi. W każdej opcji znajduje się szafa, a niektóre pokoje oferują widok na miasto. Część pokoi ma też jadalnię na świeżym powietrzu.

Udogodnienia obiektu

Na miejscu działa restauracja i serwowane jest śniadanie kontynentalne. Dostępna jest całodobowa recepcja, usługa konsjerża oraz wspólny salon. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach i transfer lotniskowy.

Lokalizacja i dojazd

Najbliżej położona jest stacja Metro Estadio, oddalona o 2,3 km. Lotnisko Olaya Herrera znajduje się 1,6 km od obiektu.

Atrakcje w okolicy

  • Park Belen - 700 m
  • Park Laureles - 900 m
  • Park Lotniczy Juan Pablo II - 2,3 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~168 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy typu Standard

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • telewizor z płaskim ekranem

2 osoby18 m²prywatna łazienka

Hotel Jardin de Laureles Jeps - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja
  • transport z/na lotnisko

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 251359
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hotel Jardin de Laureles Jeps”?

Zameldowanie: od 15:00 do 18:00. Wymeldowanie: od 06:30 do 13:00.

Czy Hotel Jardin de Laureles Jeps oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Hotel Jardin de Laureles Jeps” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hotel Jardin de Laureles Jeps”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Czy Hotel Jardin de Laureles Jeps ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Hotel Jardin de Laureles Jeps ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Hotel Jardin de Laureles Jeps?

Obiekt znajduje się w miejscowości Medellín.

Hotel Jardin de Laureles Jeps na mapie: Medellín

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Hotel Jardin de Laureles Jeps

Średnia ocena z 1 434 opinii na Booking.com to 6,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Hotel Jardin de Laureles Jeps. Dodaj swoją na medellindeals.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10