HOTEL PORTÓN ESTADIO

Estadio Cra 74 No 20 - 91, 050031 Medellín, Kolumbia

  • Do 4 osób
  • Do 25 m²
  • Sypialnie: 1

HOTEL PORTÓN ESTADIO leży 2,64 km od centrum. Goście oceniają obiekt na 4,9/10 (37 opinii). Obiekt zapewnia gościom m.in. pokoje rodzinne, parking oraz restaurację.

Hotel 3-gwiazdkowy HOTEL PORTÓN ESTADIO znajduje się w Medellín i dysponuje 56 pokojami. Zapewnia surowy, funkcjonalny standard pobytu w Kolumbii.

Najważniejsze udogodnienia

  • Skorzystaj z bezpłatnego prywatnego parkingu.
  • Wybierz wspólny salon z częścią telewizyjną.
  • Postaw na całodobową recepcję.
  • Zjedz posiłek w restauracji na miejscu.
  • Zrelaksuj się w obiekcie przeznaczonym dla niepalących.

Szczegóły zakwaterowania

  • Pokój dwuosobowy - Oferuje 1 łóżko, prywatną łazienkę oraz telewizor z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi.
  • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - Zapewnia 2 łóżka, klimatyzację, prywatną łazienkę i telewizor z płaskim ekranem z kanałami satelitarnymi.
  • Pokój Czteroosobowy z łazienką - Obejmuje 4 łóżka, prywatną łazienkę oraz telewizor z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi.
  • Pokój Trzyosobowy typu Basic - Dysponuje 3 łóżkami, prywatną łazienką oraz telewizorem z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi.

Lokalizacja i informacje praktyczne

Obiekt znajduje się w Medellín, 8,2 km od Parku El Poblado i 9,2 km od Parku Lleras. Lotnisko Olaya Herrera jest oddalone o 6 km. W pobliżu leżą także Stadion Plaza de Toros La Macarena, Stadion Atanasio Girardot i Public Library of Medellin. Na miejscu działa restauracja oraz całodobowa recepcja.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy

  • prywatna łazienka
  • telewizor z płaskim ekranem
  • biurko

1 osoba14 m²prywatna łazienka

HOTEL PORTÓN ESTADIO - udogodnienia

  • parkowanie gratis
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • recepcja czynna całą dobę
  • windy
  • punkt informacji turystycznej

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 42775
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „HOTEL PORTÓN ESTADIO”?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:30. Wymeldowanie: od 13:00 do 13:00.

Czy HOTEL PORTÓN ESTADIO oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „HOTEL PORTÓN ESTADIO”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy HOTEL PORTÓN ESTADIO ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy HOTEL PORTÓN ESTADIO ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się HOTEL PORTÓN ESTADIO?

Obiekt znajduje się w miejscowości Medellín.

HOTEL PORTÓN ESTADIO na mapie: Medellín

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o HOTEL PORTÓN ESTADIO

Średnia ocena z 37 opinii na Booking.com to 4,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o HOTEL PORTÓN ESTADIO. Dodaj swoją na medellindeals.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10