San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles

Calle 41A #70-42 apartamento 702, 050031 Medellín, Kolumbie

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 40 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Apartmán San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles se nachází ve městě Medellín. Součástí ubytování jsou kuchyň a pračka. K dispozici jsou parkoviště a restaurace. Recepce je otevřená nepřetržitě. Vzdálenost k Basílica Metropolitana de Medellín je 2,9 km. Cerro Nutibara se nachází 1,7 km od apartmánu.

Ubytování má rozlohu 40 m² a jednu ložnici. Ubytovat se zde mohou až čtyři osoby. V ložnici je manželská postel.

Vzdálenosti k vybraným místům

Letiště Olaya Herrera3 km
Park El Poblado6,8 km
Park Lleras7,4 km
Museo de Arte Moderno de Medellín3,2 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 508 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

4 osoby40 m²vlastní koupelna

San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Children must present themselves with their parents and their passport if they are foreigners, if they are Colombians with their parents as well and their civil registration.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 213521

San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles na mapě: Medellín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je u objektu „San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Jak daleko je Cisneros od ubytování „San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles“?

Cisneros se nachází 1,6 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles“ nejbližší letiště?

Aeropuerto Olaya Herrera se nachází 3,2 km od ubytování.

Recenze ubytování San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles

Průměrné hodnocení z 53 recenzí na Booking.com je 9,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O San Peter Aparta Suite en La 70 Laureles zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na medellindeals.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10